KKK

Kas ma saan aluspesu tagastada või vahetada, kui see ei sobi?
Tooteid me ei vaheta, aga saab tagastada 14 päeva jooksul, kui neid ei ole kantud ja on proovitud vaid oma aluspesu peale. Tagastamise soov saada palun e-mailile suvekuu.ee@gmail.com, ning me juhendame sind siis juba edasi.

Kas ka veel pisemaid aluspükse on lähiajal tulemas?
Jah, pisikesed püksid ja särgikesed (suurus 86/92) on meil juba olemas! Vaata e-poodi! Rohkem väiksemaid tulemas ei ole.

Kuidas peaksin suuruse valima, kui ei ole kindel?
Soovitame vaadata meie mõõtude tabeleid, seejärel mõõta ära oma laps joonistel näidatud kohtadest. Arvesta, et kangas ka venib natuke! Veel lihtsamalt saad nii, kui mõõdad ära lapsele hetkel paraja oleva pesu ja võrdled mõõte meie tabelis olevatega.

Kust on teie kangad pärit?
Meie kangad on pärit Türgist ja vastavad kõik OEKO-TEX® standard sajale.

Mida tähendab Öko-tex standard 100?
Lühidalt tähendab see seda, et kangas mida kasutame on testitud ning ei sisalda tervisele kahjulike aineid ning on toodetud keskkonda säästvalt. Ka meie kasutatavad niidid vastavad sellele standardile.

Kuidas toimub pakkide tarne ja kui palju see maksab? Pakid postitame hiljemalt järgmisel tööpäeval. Hetkel on valikus Omniva (€2.95) ja Dpd pakiautomaadid (€2.90). Alates €30 tellimusest toimetame paki sinuni tasuta. 

Sul on veel küsimusi? Sisesta see siinsamas all olevale vormile ja me vastame sulle esimesel võimalusel!

Email again: